پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

سه‌شنبه, 30 مهر 1398
منوی سایت

  شهروند خبرنگار

   شناسنامۀ خدمات

    گزیده اخبار
    مشاور مدیرعامل شرکت توانیر از مشارکت 96 درصدی ایرانی ها در طرح ملی قبوض سبز (قبض الکترونیکی به جای قبض های کاغذی) خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، در این ارتباط تلفنی اردشیر مذکوری بدون واسطه با مشترکان محترم  ارتباط برقرار و پاسخگوی مسائل و درخواست های آنان شدند.
    روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در جوابیه ای پیرامون قطع شدن جریان برق بخش دلوار و برخی از مزارع پرورش‌میگو ها  رطوبت ۹۷ درصدی و مه شدید صبحگاهی  را عامل اصلی قطع جریان برق معرفی کرد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این رابطه اظهار داشت: در راستای حذف قبوض کاغذی پرتال شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به سامانه ثبت شماره تلفن همراه و سامانه مشاهده قبوض مشترکان مجهز شده است.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، حسین شمسی فرد در این رابطه اظهار داشت: نیروگاه برق خورشیدی روستای محمد صالحی با 2 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار در فضایی به مساحت 250 مترمربع اجرا شده است.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این رابطه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این میز همزمان با هفته دولت فرصتی بود تا در ارتباطی بی واسطه با شهروندان مسائل و مشکلات آنها را بررسی کنیم.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردشیر مذکوری روز پنجشنبه در بازدید از مدیریت امور برق شهرستان دشتستان اظهار داشت: در هفته دولت امسال پروژه های موثر و ارزشمندی با هدف ارتقا پایداری برق شهرستان های استان اجرا شده است.

    خرید انشعاب
    خرید انشعاب
    رسیدگی به شکایات
    رسیدگی به شکایات
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    مناقصه و مزایده
    مناقصه و مزایده
    نظرسنجی
    نظرسنجی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    اپلیکیشن روشنا
    اپلیکیشن روشنا
    5.5.2.0
    گروه دورانV5.5.2.0