سه‌شنبه, 26 تير 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 179
تامین برق پایدار در حوزه های انتخابیه رای گیری استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ، مهندس غلامرضا حشمتی مدیر عامل شرکت گفت ، خادمان مردم شریف استان در صنعت برق آمادگی لازم در سراسر استان به منظور تامین برق مطمئن و مستمر برای کلیه حوزه های انتخابیه رای گیری را دارند .
وی بیان کرد ، با برنامه ریزی صورت گرفته بیش از ۵۵ گروه از نیروهای اتفات  عملیات  و خط گرم در تمامی ساعات شبانه روز در محل های تعیین شده مستقر و آماده بکار می باشند.
وی افزود: در حوزه ستادی و مدیریتهای برق شهرستانها نیز بر اساس لیست کشیک همه مدیران عملیاتی از ابتدای شروع عملیات اخذ رای تا پایان فرآیند در محل کار حاضر و آماده خدمت رسانی خواهند بود.
مهندس حشمتی اظهار داشتند ، از داوطلبان و نامزدهای گرامی درخواست میشود به منظور رعایت ایمنی، اکیدا از نصب داربست های تبلیغاتی در زیر شبکه های برق خودداری نمایند چرا که این موضوع ممکن است منجر حوادث  جانی گردد‌. همچنین از ستادهای انتخاباتی تقاضا میشود  قبل از هر گونه اقدامی با شماره شبانه روزی 121 و یا از طریق  اپلیکیشن برق من تماس حاصل نموده  تا گروه های عملیاتی به منظور همکاری در محل حاضر گردند.
وی درپایان افزود:انشالله کلیه همکاران صنعت برق استان با شرکت و حضور فعال در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح در آینده کشور مشارکت فعال خواهند داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0