پنج‌شنبه, 16 آذر 1402
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 96
بازدید مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر از پروژه‌های برق رسانی جم , گناوه و دیلم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به همراه مهندس رستمیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، فرمانداران شهرستان های جم و دیلم ، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ ، معاون برنامه ریزی و مهندسی و مدیران برق شهرستانهای یاد شده از پروژه‌های برق رسانی جم ، دیلم و گناوه بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، غلامرضا حشمتی در تشریح این خبر اظهار کرد: بازدید از پروژه‌های برق رسانی فرصتی است تا وضعیت پیشرفت پروژه‌ها از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد.
وی بیان کرد: در بازدید از پروژه‌ها با شناسایی موانع احتمالی و همچنین تامین اعتبار موردنیاز شرایط برای سرعت بخشی به این پروژه‌ها مهیا خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر عنوان کرد: برق رسانی پایدار به مشترکان خانگی و واحدهای تولیدی در راستای تحقق شعار سال رهبر معظم در اولویت این شرکت قرار دارد که به فراخور ای رویکرد برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار گرفته است..
استان بوشهر در تابستان امسال عبور موفقی از پیک بار داشت که بخش قابل توجهی از این موفقیت با اجرا پروژه‌های توسعه‌ای محقق شد.
حشمتی ادامه داد: درک شایسته و قابل تحسین هم استانی ها از وضعیت ناترازی تابستان و مصرف بهینه دیگر عاملی بود که منجر به عبور موفق از پیک بار تابستان شد.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0