پنج‌شنبه, 16 آذر 1402
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 92
عملیات مانور جهادی خطوط برق شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر در شهر گناوه

شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با عملیات جهادی موفق به اصلاح خطوط تندر، پیروزی، باباعلیشاه و دانش در مدیریت برق گناوه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در تاریخ 25 و 1402/07/24، عملیات جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به منظور اصلاح خطوط تندر، پیروزی، باباعلیشاه و دانش با موفقیت انجام شد. این عملیات در دو روز پیاپی انجام گرفت و در کل نزدیک به 6 ساعت به طول انجامید.
در این عملیات، سه گروه اجرایی با بیش از 15 نفر سیمبیان و تکنسین، 3 خودرو سبک، 4 خودرو سنگین و 2 خودرو پشتیبان به میدان آمدند. این تیم‌ها با اصلاح ۵۱ نقطه بر روی خطوط تندر و پیروزی و 108 نقطه بر روی خطوط دانش و باباعلیشاه همراه با سایر اصلاحات مرتبط، بهبود و بهینه‌سازی شبکه های برق شهرستان گناوه انجام گردید
این عملیات که توسط معاونت بهره و بهرداری و دیسپاچینگ و مدیریت برق شهرستان گناوه صورت پذیرفت نه تنها به افزایش امنیت و پایداری شبکه برق در منطقه کمک می نماید بلکه نمونه‌ای از تعهد و توانایی تیم‌های فنی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در مواجهه با حوداث غیر مترقبه و پایدار شبکه های برق را به دنبال خواهد داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0