شنبه, 17 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 251
رادیو اینترنتی برق شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برای اولین بار در صنعت برق کشور رادیو اینترنتی برق در این شرکت راه اندازی گردید.
 رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق افزود‌: همزمان با ماه مبارک رمضان و در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال "جهش تولید" نامگذاری شده است رادیو اینترنتی برق جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به همکاران و مردم شریف استان بوشهر راه اندازی شده است.
 مهندس مذکوری افزود: هدف از راه اندازی رادیو اینترنتی برق  برقراری  ارتباط سریع و آسان با مردم در جهت دستیابی به برنامه‌ها ، اقدامات، اخبار واطلاعات شرکت و ارتباط بر بستر وب با تمامی ذینفعان شرکت می باشد .
وی افزود:  مصرف برق استان بوشهر طی فروردین ماه و ۱۰  روز ابتدای اردیبهشت ماه  سال۹۹ در مقایسه با سال قبل افزایش بیش از ۲۰ درصدی را نشان می دهد لذا با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و پیک مصرف برق کشور این رادیو می تواند بستر مناسبی برای گسترش فرهنگ مدیریت مصرف برق، با اطلاع رسانی به موقع به مردم و جلب مشارکت و همراهی آنان باشد. مهندس مذکوری افزود : همچنین از رادیو اینترنتی برق می توان به عنوان بستر مناسبی برای انتقال دانش و تجربیات همکاران به نسل جدید  و حتی مردم در جهت افزایش دانش فنی و مستند سازی بهتر دانش استفاده کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0