پنج‌شنبه, 21 فروردين 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 182
دومین دوره مسابقات مهارت‌ شغلی كاركنان شركت‌های توزیع نیروی برق جنوب و جنوب غربی كشور در بوشهر پایان یافت


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: برترین‌های دومین دوره مسابقات مهارت‌های شغلی شرکت‌های توزیع نیروی برق منطقه جنوب و جنوب غربی کشور در بوشهر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در تشریح روند برگزاری مسابقات اظهار داشت: شرکت‌های توزیع نیروی برق  اهواز، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شیراز پنج تیم حاضر در این رقابت‌ها بودند.
وی بیان کرد: مسابقات مهارت‌های شغلی کارکنان به مدت ۲ روز در سایت آموزشی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برگزار شد.

مذکوری ادامه داد: احداث کابل خودنگهدار، تبدیل سیم به کابل خودنگهدار، نصب کنتور تک فاز و نصب کنتور سه فاز چهار آیتم برگزاری مسابقات مهارت‌های شغلی کارکنان شرکت های توزیع بود.

وی عنوان کرد: در آیتم احداث کابل خود نگهدارشرکتهای توزیع بوشهر، شیراز، فارس، یاسوج و  اهواز به ترتیب رتبه‌های نخست تا پنجم کسب کردند و در آیتم تبدیل سیم به کابل خودنگهدار نیزشرکتهای توزیع شیراز، بوشهر، اهواز، فارس و یاسوج رتبه‌های برتر را کسب کردند.
مذکوری ادامه داد: در آیتم نصب کنتور تک فاز شرکتهای توزیع بوشهر، شیراز، اهواز، فارس و یاسوج و در آیتم نصب کنتور سه فاز بوشهر، فارس، اهواز، شیراز و یاسوج به ترتیب رتبه‌های برتر را کسب کردند.

وی گفت: آموزش از ارکان اساسی در شرکت‌های توزیع نیروی برق است که مسابقات مهارت‌های شغلی به خوبی به تحقق این مهم کمک می‌کند.

مذکوری بیان کرد: تحقق آموزش نتیجه اصلی آن ارتقا سطح کیفی خدمات و افزایش رضایت مشترکان برق است.
وی همچنین با تقدیراز سید محمد هاشمی دبیرمحترم انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع کشور و اقای علی ممدوحی مشاور انجمن صنفی کافرمایی شرکت های توزیع نیروی برق افزود: افزایش روحیه تعامل و همدلی در بین کارکنان از دیگر دستاوردهای مسابقات مهارت‌های شغلی به شمار می‌رود که به افزایش سلامت جسمی و روحی آنان نیز کمک می‌کند.
مذکوری یادآور شد: شرکت های توزیع اخرین مرحله  زنجیره تامین برق مشترکان  و با توجه به اینکه ارتباط مستقیم با مردم دارند از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخورداراست .
مشاور انجمن صنفی کارفرمایی  شرکت های توزیع نیروی برق نیز  گفت: این دور از مسابقات به صورت همزمان در پنج منطقه کشور برگزار شد که در این بین استان بوشهر میزبانی شایسته و موفق در برگزاری مسابقات بود.
علی ممدوحی ادامه داد: با توجه به نقش و اهمیت برق در تامین امنیت و آرامش مردم صنعت برق در این رابطه نقشی مهم و خطیر عهده‌دار است که این امر در سایه مهارت و آموزش محقق می‌شود.
در پایان این رقابت‌ها با حضور مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان جوایز تیم‌های برتر اهدا شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0