پنج‌شنبه, 21 فروردين 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 184
۸ طرح صنعت برق استان بوشهر افتتاح شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر همزمان با  افتتاح  طرح‌های صنعت برق استان‌های مختلف  کشور با حضور  وزیرنیرو به ‌صورت ویدئو کنفرانس  اظهار داشت: در این راستا 8 طرح صنعت برق استان بوشهر  نیز افتتاح شد.

وی با بیان اینکه در اجرا و افتتاح این طرح‌ها یک‌هزار و 739.78 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است افزود: این طرح‌ها شامل واحد یک بخش بخار سیکل ترکیبی عسلویه به ظرفیت 160 مگاوات و اعتبار یک‌هزار و 632 میلیارد تومان است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسط شرکت  مپنا انجام شده است.

مهندس  مذکوری افزود:  پروژه  ایستگاه ۱۳۲ به ۲۰ کیلولت اختر کنگان با سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیارد تومان، در بخش برق منطقه ای فارس و بوشهر و شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهربا بیان اینکه این پروژه‌ها از طریق ویدئو کنفرانس توسط وزیر نیرو و در آخرین هفته قالب پویش الف ب ایران افتتاح شده است افزود: با راه اندازی ایستگاه 132 به 20 کیلوولت اختر شهرستان کنگان به ظرفیت 100 مگاولت آمپر ظرفیت منصوبه برق شهرکنگان به 2 برابر افزایش یافته است.
مهندس مذکوری به اهمیت اجرای این پروژه‌ها پرداخت و افزود: با افتتاح این پروژه‌ها ظرفیت سازی در بخش زیر ساخت صنعت برق ، تسهیل سرمایه‌گذاری در جنوب استان ، تامین برق مطمئن و پایدار و ایجاد ظرفیت برای مشترکان جدید و موجود از مزایای این طرح ها می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه با راه‌اندازی این پروژه‌ها  ضمن افزایش کمی سبب بهبود کیفیت خدمات برق از جمله  ولتاژ و پایداری شبکه می‌شود تصریح کرد: پروژه‌های یاد شده با تکیه بر توان مهندسان کشور و با ظرفیت تولید داخل انجام شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0