سه‌شنبه, 30 مهر 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ 
بوشهری ها با كاهش مصرف ۱۰ درصدی برق پایداری برق را تضمین كنند
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری اظهار داشت: در این راستا به هم استانی های گرامی توصیه می شود برای کاهش میزان مصرف برق در پیک روزانه که از ساعت ۱۲ تا ۱۷ تعیین شده در مصرف برق نهایت صرفه جویی را داشته باشند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با توجه به قرارگرفتن این استان در وضعیت زرد انتظار می رود مشترکان با کاهش مصرف ۱۰ درصدی برق خود را در وضعیت سبز و پایدار قرار دهند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری اظهار داشت: در این راستا به هم استانی های گرامی توصیه می شود برای کاهش میزان مصرف برق در پیک روزانه که از ساعت ۱۲ تا ۱۷ تعیین شده در مصرف برق نهایت صرفه جویی را داشته باشند.

وی بیان کرد: راهکارهای ساده مدیریت مصرف برق قراردادن کولرهای گازی روی درجه ۲۴ و عدم  استفاده همزمان وسایل برقی پرمصرف مانند اتو،جارو برقی،ماشین های ظرفشویی و لباسشویی در ساعت های پیک و انتقال به اوایل صبح یا آخر شب است.

 مذکوری تاکید کرد: خاموش کردن لامپهای اضافه ساده ترین راه مصرف بهینه برق است که مشترکان محترم نسبت به این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0