چهارشنبه, 29 خرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ 
شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر و اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر تفاهمنامه همكاری امضا كردند
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت در زمینه مدیریت مصرف بهینه برق با اداره کل آموزش و پرورش استان تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تفاهمنامه همکاری امضا کردند

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت در زمینه مدیریت مصرف بهینه برق با اداره کل آموزش و پرورش استان تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، نادر  تمیمی در ارتباط با این تفاهمنامه همکاری مشترک اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر با برخورداری از  244 هزار نفر دانش آموز و فرهنگی نزدیک به یک چهارم جامعه هدف شرکت توزیع نیروی برق بوشهر را در خود جایی داده است.
وی بیان کرد: این شمار دانش آموز و فرهنگی با احتساب خانواده های شان نیمی از جمعیت زیر پوشش شبکه برق استان بوشهر را تشکیل می دهند.
تمیمی افزود: با این شرایط اقدام مشترک با مجموعه یاد شده می تواند بخش قابل توجهی از رسالت شرکت برق در زمینه مدیریت مصرف را اجرایی کند.
وی اظهار داشت: بدون شک تحقق اهداف گنجانده شده در تفاهمنامه که محوریت آن مدیریت مصرف برق است می تواند احتمال اعمال خاموشی های نوبتی در ساعت های پیک مصرف را به حداقل ممکن برساند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز گفت: مصرف صحیح همواره باید رعایت شود که این امر منحصر به زمان و مکان خاصی نیست.
ناصر کرمی افزود: اهتمام دانش آموزان در رعایت نکات ایمنی و اثرگذاری آنها روی خانواده ها می تواند در زمینه نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه برق نقش قابل توجهی ایفا کند.
وی اظهار داشت: همکاران فرهنگی آموزش و پرورش نیز می توانند مبلغان خوبی برای اشاعه فرهنگ مصرف بهینه باشند و این فرهنگ را در بین جامعه هدف خود و بویژه دانش آموزان ترویج دهند.
کرمی اضافه کرد: در صورت نیاز به کار پژوهشی در این زمینه تیم پژوهشگاه معلمان استان بوشهر آمادگی دارد تا چند مدرسه را به صورت پایلوت به عنوان اجرای طرح انتخاب کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0