چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی  همایش پیاده روی پرسنل صنعت آب و برق استان بوشهر برگزار گردید
​​​​​​​به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان بوشهر ، معینی دبیر ورزش صنعت و برق استان بوشهر در حاشیه پیاده روی 350 نفر از پرسنل صنعت آب و برق استان بوشهر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی همایش پیاده روی پرسنل صنعت آب و برق استان بوشهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان بوشهر ، معینی دبیر ورزش صنعت و برق استان بوشهر در حاشیه پیاده روی 350 نفر از پرسنل صنعت آب و برق استان بوشهر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی همایش پیاده روی پرسنل صنعت آب و برق استان بوشهر انجام شد.

 وی افزود: بررسی های علمی نشان می دهد که کم تحرکی در کارمندان سبب می شود که افراد در معرض انواع بیماری ها قرار گیرند و هزینه های آن به صورت مستقیم بر سطح اقتصاد و معیشت کارمندان تاثیر گذار باشد.  امین معینی تصریح کرد: از نتایج مهم ورزش در قشر کارمندی می توان به ایجاد نشاط و سلامتی اشاره کرد که خود باعث کاهش هزینه های درمانی ، از بين بردن افسردگي‌ها ، افزايش اعتماد به نفس، ايجاد آرامش، تقويت احساسات، كاهش اضطراب و تنظيم و تعديل ميزان استرس می شود.

دبیر ورزش صنعت و برق استان بوشهر یادآور شد: نگاه ما در شرکت توزیع برق استان استفاده از ظرفیت های موجود برای ایجاد انگیزه مناسب در ورزش کارکنان است و سعی کرده ایم در یک برنامه از پیش تدوین شده و تقویمی زمینه استفاده از ورزش های مختلف و به خصوص همایش های پیاده روی را سازماندهی کنیم.

وی بیان کرد: در این راستا با اعلام عمومی به شرکت های آب و برق استان و دعوت از کارکنانْ به دنبال ایجاد محیطی شاداب تحت عنوان پیاده روی کارکنان بودیم که با استقبال در خور توجهی از حضور همکاران مواجه شدیم. دبیر ورزش صنعت و برق استان بوشهر عنوان کرد: همکاران ما در صنعت آب و برق استان بوشهر از اجرای تقویم ورزشی و به خصوص پیاده روی های همگانی خرسند هستند و آن را نقطه عطفی در ارتقاء روحیه خود در خدمت به مردم ارزیابی می کنند.

معینی ادامه داد: سعی ما این است که مطابق با تقویم ورزشی کارکنانْ این نوع همایش های پیاده روی تا پایان سال ادامه داشته باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0