سه‌شنبه, 29 خرداد 1397
عنوان : دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر آغاز شد
کد خبر : ۲۰۶۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ 
منبع خبر : دفتر روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر روز سه شنبه در آئینی با حضور معاون استاندار و مدیرعامل این شرکت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، معاون هماهنگی و توسعه منابع استانداری بوشهر در آئین یاد شده گفت: مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر مجموعه ای فعال و پویا است که نتیجه فعالیت آنها بخشی از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران طی چهار دهه گذشته است.

سعید زرین فر افزود: با همت و تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و برنامه ریزی های مطلوب صورت گرفته توسط این شرکت پایداری برق مشترکان در استان بهبود قابل توجهی یافته است.

وی بیان کرد: در سال های گذشته موارد محدودی از نوسانات برق وجود داشته که با اقدامات صورت گرفته این نوسانات به کمترین میزان ممکن رسیده است.

زرین فر یادآور شد: این امر در گرو وجود نیروی انسانی متخصص و با انگیزه محقق شده که  برای تداوم این روند سرمایه گذاری و توانمندسازی نیروی انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه سازمان باید همچنان در دستور کار باشد.

وی اظهار اشت: تقویت فرهنگ کار به عنوان امری تاثیرگذار در پرورش نیروی انسانی متخصص و توانمند باید بطور جدی از سوی خانواده ها دنبال شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز گفت: دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی این شرکت با حضور 117 تن از کارکنان آغاز شده و این المپیاد برای نخستین بار است در شرکت های توزیع با این حجم و گستردگی برگزار می شود.

امرالله پاراد با اشاره به برگزاری المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی در سایت آموزشی این شرکت اظهار داشت: این سایت اکنون یکی از بهترین و بزرگ ترین سایت های آموزشی در کشور است.

وی ادامه داد: در این المپیاد کارکنان هر 10 شهرستان استان بوشهر در حوزه های بهره برداری، مشترکین، مهندسی(شامل طراحی و نظارت) به مدت 2 روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.

پاراد یادآور شد: نخستین المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تنها در حوزه بهره برداری برگزار شد.

وی با اشاره به تجربه و تخصص کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهار داشت: این شرکت در مسابقات المپیاد مهارتی شرکت های توزیع برق منطقه جنوب و جنوب غرب کشور که در شیراز برگزار شد در بین هفت استان شرکت کننده موفق به کسب رتبه دوم شد.

مدیر دفتر منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز گفت: این المپیاد بیشتر با هدف ارتقا سطح علمی و مهارتی کارکنان برگزار می شود.

شهریار جمهیری افزود: در دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی سعی می شود با تقویت روحیه رقابتی زمینه افزایش سطح علمی کارکنان افزایش یابد.

وی یادآور شد: رؤسای ادارات مشترکین، مسئولان بهره برداری، تکنسین های اتفاقات، ماموران قرائت، ماموران بازرسی، کارشناسان طراحی و نظارت از جمله شرکت کنندگان این دوره از المپیاد هستند.

وی ادامه داد: در حوزه بهره برداری شرکت کنندگان در قالب آزمون گروهی، صعود و فرود، تنظیم رله فشار متوسط و ضعیف، تست ترانس، تعویض فیوز لینک و نجات فرد آسیب دیده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: در حوزه مشترکین نیز رقابت بصورت آزمون گروهی  و نصب کنتور است.

مدیر دفتر منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در حوزه مهندسی رقابت در دو بخش نظارت و طراحی  است که در حوزه  نظارت رقابت در قالب آزمون گروهی، برآورد مصالح و اتوکد بوده و در حوزه نظارت نیز رقابت در قالب آزمون گروهی، بازدید از پست و ارائه گزارش صورت می گیرد.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0