سه‌شنبه, 29 خرداد 1397
عنوان : افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۰ پروژه شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر
کد خبر : ۲۰۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همزمان با دهه مبارک فجر روز پنجشنبه عملیات اجرایی و بهره برداری از ۶۴۰ پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اعتبار ۶۰۸میلیارد ریال در آئینی با حضوراستاندار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در این آئین گفت:از شمار پروژه های یاد شده ۴۲۵ پروژه با بیش ۴۱۲ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

امرالله پاراد افزود: این پروژه ها شامل احداث ۱۰۰ هزار و ۲۷۲ متر شبکه فشار متوسط، احداث ۸۳ هزار و ۵۲۴ متر شبکه فشارضعیف و نصب ۲۳۵ دستگاه ترانسفورماتور است که همه شهرستان های استان بوشهر با هدف برق رسانی، توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: سایت آموزشی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با مساحت ۴ هزار مترمربع و تکمیل ناوگان عملیاتی این شرکت(خودرو عیب یاب کابل فشار متوسط – بالابر و جرثیقل) با ۱۹ میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه های شاخص افتتاح شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: نصب ترانس های کمکی به منظور اصلاح نقاط ضعف ولتاژ مشترکین و تعدیل ترانس های پربار در استان با ۷۵ میلیارد ریال اعتبار و تعویض پایه های فرسوده و افزایش تاب آوری شبکه با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه هایی است که همزمان با دهه فجر افتتاح شدند.

پاراد گفت: عملیات اجرایی ۲۱۵ پروژه این شرکت با ۱۹۶ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده که این پروژه ها در بخش های برق رسانی، توسعه و بازسازی شبکه های توزیع است.

وی بیان کرد: در قالب پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز شده ۴۸ هزار و ۱۷۳ متر شبکه فشار متوسط، ۵۲ هزار و ۲۸۰متر شبکه فشار ضعیف و ۹۳دستگاه ترانسفورماتور برق احداث و راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی ساختمان اتفاقات برق ریز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از جمله پروژه های شاخص شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر است که عملیات اجرایی آن همزمان با دهه فجر آغاز شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ادامه داد: موفقیت در هر حوزه ای نیازمند طرح و برنامه ریزی است که در این راستا شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با تعریف برنامه چشم اندازی خود سعی دارد میزان خاموشی را به ۸۰ دقیقه و تلفات انرژی را به هشت درصد و میزان مراجعه حضور مشترکان را به صفر برساند.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0